Ukázky projektů

 

Stránky obce

Hlavními požadavky tohoto projektu bylo vytvořit stránky, kde bude možné představit region navštěvníkům, pravidelně informovat o dění v obci, vyvěšovat oficiální dokumenty obecního úřadu a zveřejňovat galerie fotografií z uskutečněných akcí. Pro tyto účely jsou stránky vybaveny redakčním systémem pro jejich editaci a vkládání příspěvků.

Web obsahuje formulář pro zadání emailové adresy, na kterou jsou zájemcům zasílány emaily s odkazem na nové příspěvky na stránkách a je rovněž propojený se stránkou na sociální síti Facebook.

Zastupitelé obecního úřadu zasílají nezpracované dokumenty k jejich zveřejnění. Součástí služby je optimalizace velikosti zveřejňovaných souborů, převody formátů souborů, sestavování galerií obrázků a jejich zveřejňování na oficiálním webu i stránkách Facebooku.

Stránky terapeutky

Požadavkem této webové stránky bylo prezentovat nejen terapeutku, ale i samotnou terapii – Strukturální integraci, její užitek, výsledky a jak probíhá, aby byl člověk, který hledá řešení pro své potíže co nejlépe informován, co může očekávat, pokud terapii podstoupí.

I v tomto případě jde o stránky s redakčním systémem, který umožňuje terapeutce editaci stránek i vkládání příspěvků s aktuálními informacemi.

Stránky jsou opět propojeny se stránkou na sociální síti Facebook a jsou navrženy tak, aby bylo možné jejich optimální zobrazování na mobilních zařízeních (tabletech a mobilních telefonech). Této funkci se říká Reponsive a je dnes již považována za standardní, i když ji řada webů ještě nedisponuje.

Snímek obrazovky 2016-06-26 v 20.09.57

Stránky festivalu

Tento projekt je specifický požadavkem na odpočítávání času do začátku a prezentaci programu festivalu. Stránky kromě těchto dvou funkcionalit poskytují základní informace o festivalu, sponzorech, učinkujících, kontaktech na organizátory, cenách vstupenek, mapu a formulář pro pokládání dotazů a komentářů. Stránky disponují funkcí Responsive pro optimální zobrazování jak na počítačích, tak na mobilních telefonech a tabletech.

Další specifikou tohoto webu je extrémní zatížení v době konání festivalu, kdy se zvyšuje počet přístupů o několik řádů, čemuž je nutné přizpůsobit i technické řešení na pozadí.

Snímek obrazovky 2016-06-26 v 19.52.09
Snímek obrazovky 2016-06-26 v 19.54.25

Stránky investičního klubu

V tomto případě šlo o tvorbu klasického blogu, kde bude možné pravidelně zveřejňovat příspěvky. Pro tento účel je web vybaven redakčním systémem.

Web je dále propojený se stránkami na sociální síti Facebook, kde je prostor budovat komunitu příznivců. Každý vložený příspěvek na webové stránce se automaticky přidá jako příspěvek na stránce Facebook.

Snímek-obrazovky-2014-04-19-v-21.56.23-1024x573

Těšíme se na spolupráci…

Přejít nahoru